шаблоны joomla

Нови и стари добри пици кај нас!

Повелете погледне ги новите понуди и потсетете се на нашето вкусно мени.

Препорака за Ла Фамилија XL, направена само за гурмани, Гранде пастрмајлијата, вкусна и сочна, Турбо капричиозата, благо пикантна или останатите добро познати пици, пастрмајлии и сендвичи!

Јавете се и порачајте, веднаш!

alt      alt

Проверете кои се новите специјалитети!

Погледнете ја задната страна на нашиот флаер и видете што е тоа ново што ви нудиме.

Голема препорака за Турбо Капричиоза, највкусната пица за љубителите на најпопуларната пица во Македонија.

Ѕирнете и одберете сами!

alt

 

Акцијата продолжува!

Во Пица Фамилија и понатака добивате најмногу!

alt

Направете сметка над 549 денари, и ќе добиете Sinalco од 1,5l бесплатно.

Соберете 7 купони за фамилијарна и ќе добиете фамилијарна пица гратис!

Соберетe 7 купони за средна и ќе добиете средна пица гратис!

Соберетe 7 купони за пастрмајлија и ќе добиете пастрмајлија гратис!

Дојдете да ја земете или доплатете 30 денари за да ви ја донесеме!

Квалитет, пред се!

Во Пица Фамилија ги употребуваме само најквалитетните состојки, за да пицата биде што повкусна. Обрнуваме внимание се да биде свежо и со наjвисок квалитет, за да вие и понатака бидете задоволни. Почнувајќи од исклучиво млечен кашкавал, преку одбрани сувомеснати и меснати производи, па се до најсвежите печурки и зеленчук.

Кој пробал, не се покајал!

alt

пријатно